Pārlekt uz galveno saturu

Nomas noteikumi

1. Nomā saņemtais inventārs jālieto atbildīgi un pret to jāizturas saudzīgi.

2. Inventārs jāatgriež tādā stāvoklī, kāds tas bija saņemšanas brīdī, t.i., bez bojājumiem un iztrūkumiem. Ja atgriešanas brīdī inventāram konstatēti bojājumi vai iztrūkumi, tiek sastādīts pieņemšanas - nodošanas akts, fiksējot tajā inventāra bojājumus vai iztrūkumus. Pamatojoties uz iepriekš minēto aktu, Iznomātājam ir jāsedz pilna bojātā vai iztrūkušā inventāra vērtības summa. 

3. Ja inventārs tiek izmantots pasākumos brīvā dabā - jāpievērš uzmanība tam, lai lietus, sniega, vētras vai citu apstākļu ietekmē inventārs netiktu bojāts (piem., dīvānus nedrīkst novietot zem klajas debess lietus laikā; LED gaismas bumbas nedrīkst lietot ārā, ja gaisa temperatūra ir zemāka par +1°Ckrēslu kājas nedrīkst tikt bojātas saskarsmē ar smiltīm, zāli, akmeņiem u.tml.). Inventāram jāizvēlas piemērots novietojums tā, lai tam nerastos bojājumi.

4. Atbilstoši Iznomātāja piestādītajam rēķinam, samaksa par inventāra nomu un piegādi, ja tāda nepieciešama, veicama 100% apmērā pirms konkrētā pasākuma norises dienas jeb inventāra saņemšanas brīža. Norādītā nomas maksa par inventāru ir par nomu uz vienu diennakti.

5. Inventāru iespējams saņemt - atgriezt Dizaina nomā (Slokas ielā 52, Rīgā), par saņemšanas - atgriešanas laiku vienojoties iepriekš.

6. Nepieciešamības gadījumā nodrošinām inventāra piegādi uz Jūsu izvēlēto pasākuma norises vietu. Maksa par inventāra nomas piegādi tiek aprēķināta katram pasūtījumam individuāli, ņemot vērā piegādes vietas attālumu no Dizaina nomas (Slokas iela 52, Rīga) un nedēļas dienu, kurā jāveic piegāde.

7. Jautājumu un neskaidrību gadījumā, lūdzu sazināties ar mums, rakstot Jūsu ziņu uz info@dfab.lv vai zvanot +371 27545779.

 

Kā veikt pasūtījumu?

1. Pievienojiet inventāru vēlmju sarakstam, izmantojot sirds ikonu pie katra produkta attēla vai pogu "pievienot vēlmju sarakstam". 

2. Dodieties uz vēlmju sarakstu, nepieciešamības gadījumā veiciet izmaiņas, un, kad pasūtījums gatavs, spiediet "nosūtīt d-nomai". 

3. Aizpildiet inventāra nomas pieteikuma formu (t.sk. norādot nepieciešamo inventāra daudzumu), miniet visu nepieciešamo kontaktinformāciju un spiediet "nosūtīt". 

4. Jūsu pieteikums diennakts laikā tiks apstrādāts, un piedāvājums - nosūtīts uz Jūsu  norādīto e-pasta adresi.

5. Inventāra pasūtījumu variet veikt arī rakstot uz e-pasta adresi - info@dfab.lv vai zvanot +371 27545779.